na Pražačce 2

Sestava:

Kominík - Halda,Pája, David - Daník, Ferda, Tomík "C" - Zbyňa

(kompletní sestava - víc nás neni)

Na začátku utkání nás soupeři docela tlačili, ale vytvořili jsme si také pěknou šanci, kterou ale brankář zlikvidoval. Zbynďa útočí, skvěle přihrává z první a Ferda dává GOOOL. Stav utkání 1:0. A další šance, Tomík střílí, ale brankář chytá. Soupeř kopal přímák, ale netrefil branku. No co to slyší uši mé? Nějaké "no do pi..!", asi se moc nedaří . Hra je zajímavá na obě strany, ale zatím je přehráváme. Teď měli soupeři pěknou šanci, my se z toho dostali do šance, Tomík si zamotal nohy a po Daníkově pasu dává druhý gól. Stav utkání 2:0. Hezká šance Daníka, ale měl krátký nohy a tak jeho pokus zlikvidoval brankář. David hází aut a Daník z první pálí - břevno. Zbynďa vyslal hezkou přihrávku na Daníka, ale ten byl málo rozeběhnutý a tak nestihl .... (možná před pár lety ). Ferda ve vyložené šanci sám na brankáře nedává gól. Další skvělá šance, Zbyňa nahrává samostatně stojícímu Daníkovi, snažil se brankáře přelobovat, ale také nedal. Soupeři už začínají být nervózní. Zbyňku???? Prázdná brána a ty nedáš gól? Styď se!!! Musel to zachránit Tomík. A co se dělo? No přece dal gól. Stav 3:0. Naší branku po dlouhé době ohrozili soupeři, ale přestřelili. A máme tady půli.

Začala druhá půle a my tlačíme co to jde. Zbynďa střílí a trefuje brankáře. A Daník střílí, bohužel mimo bránu. Po Daníkově nákopu Ferda krásně hlavičkoval, ale tyč ho vychytala.. Zrovna útočí na naši bránu, ale úspěšně se bráníme. Další hezká šance Páji, ale brankář chytá. A míč je u sousedů. Kominík teď hezky zasáhl a zlikvidoval soupeřovu střelu. Tomík si spletl strany a prověřil našeho brankáře hezkou střelou těsně vedle. Soupeř kope roh a míč letí až na sousední hřiště. Je tma a chladno, ale sedíme pod září reflektorů. Halda krásně útočí a má skvělou šanci, ale brankář likviduje. Co se děje? Před naší bránou je nějaký ruch. Soupeř kope přímák z 5-ti metrů. Máme postavenou zeď, ale soupeř rozehrál a úplně to zabil.

Konec zápasu. Stav 3:0.

Hláška dne - Dal někdo v druhý góly půla???