MVS Vršovice A - XXX

MVS Vršovice A - XXXČt 11.1220:45DEKAN

Tento tým sestoupil z.5.ligy

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Pája, Peťa, Láďa

A máme tu konec sezony a poslední zápas jsme sehráli na Děkance proti třetímu týmu naší skupiny. Pokud bychom vyhráli, přeskočili bychom je na třetím místě. Opět jsme se sešli bez střídání a začali hrát za hustého deště. Balon hodně odskakoval a tak než jsme si na to stihli zvyknout, už jsme cca v 5. minutě prohrávali 0:1. Hráli jsme ale otevřenou ofenzivní partii se zabezpečenou obranou a docela nám to vycházelo. Ale opět ta koncovka, jsme marní. Tolik střel na bránu a nic. Pak, těsně před poločasovým hvizdem, vysunul krásně po lajně Peťa Tomíka a ten viděl uplně volného Láďu před brankou a bylo srovnáno. V druhém poločase byla hra opět vyrovnaná, ale soupeře jsme celkem k ničemu nepustili a stále hrozili protiútoky. Do konce zápasu se skóre již nezměnilo a tak zápas skončil nerozhodným a nakonec i zaslouženým výsledkem. Soupeř hrál velice férově a je mu za to dík.
Konec podzimu byl narušen naším nescházením se a tak na naší závěrečné budeme míti co hodnotit. Doražte všichni.

MVS Vršovice A   :   XXX