20. 10. 2007

XXX vs Terasy KFC B

Sobota 20.10 od 8:45 na Angelovce

Hřiště ZŠ v Praze 4 - Modřanech. Tram 3, 17 do konečné stanice Nad roklí, odtud přejít silnici a dolů podél lesa ke škole. Hřiště je vpravo pod lesíkem. Je to umělá tráva!

Tým Terasy KFC B hrál 6.B ligu a za 1 výhru, 3 remízy, 7 proher se skóre 15:33 získal pouze 5 bodů a sestoupil. Tady bude konfrontace s 6.ligou, takže patrně zajímavý duel. Terasy mají žluto-zelené / žluto-modré dresy.

Sestava: Luboš - Tomík, Pavel, Daník, Blonďák

Máme za sebou další, tentokrát velice náročný zápas. Nedá se říci, že byl náročný, protože by byl výborný soupeř, ale tím, že jsme byli po oslavách svatby a sešli jsme se v malém počtu. Nechápu, kdo vymyslel dělat svatbu den před zápasem!? Naštěstí hanspaulka umožňuje hrát i o jednoho hráče méně a bez foukání do balónku a tak jsme mohli k zápasu nastoupit.

Tři z nás jsme byli ještě trochu připití a tak nám ze začátku dělal problém jakýkoli balon. Bojovali jsme tak trochu sami se sebou. :-) Ale zahájili jsme dobře a dostali se brzy do vedení střelou Tomíkovou. Soupeř nepředváděl žádný zázračný fotbal, což nám ulehčilo práci. Každopádně soupeř vyrovnal. Pak po krásném rohu Tomíka Daník hlavou krásně pod břevno zavěsil. Soupeř se nenechal zahanbit a opět vyrovnal a tímto způsobem probíhal celý zápas, my vedli, soupeř vyrovnal, a to až do stavu 4:4. Pak jsme dali v rychlém sledu 3 branky, to nás uklidnilo a soupeř stačil už jen korigovat na 7:5. Góly jsme tedy dávali: Tomík 4, Pavel 2, Daník 1. Vlastně když to shrnu, tak góly dávali jen ožralové! :-))))))

Každopádně jsme si v zápase sáhli na dno, protože jsme hráli v menším počtu a ještě s takovou opičkou. Doufám, že se na Palouky sejdeme v hojnějším počtu a oplatíme jim to vyrovnání v poslední minutě z minulé sezony.