4. 5. 2010
6.kolo

XXX   vs   The Wall

Úterý  04.05 od  19:30 na MIKU3

Naši oblíbenci jsou nám souzeni do skupiny. Zatím jsme je vždy porazili, snad nám to vydrží i letos. Loni jsme je porazili 5:1.

Sestava: Halda - Tomík, Pája, Daník, Ferda, David

Ač to nevypadalo, nakonec jsme se sešli v dostatečném počtu a mohli jsme hrát , ale bez střídání. Halda netrpělivě vyhlížel hráče s červenými trenýrkami, kterého se nakonec nedočkal. Před zápasem začalo slušně pršet a vydrželo to po celý zápas. Začali jsme zhurta a zatlačili soupeře na jejich polovinu a obléhali je jak při házené. Prvních deset minut jsme nebyli schopni prostřelit výborného gólmana soupeře, ale nakonec se nám to povedlo. Úvodní gól zápasu vsítil David, o chvilku později přidal své dva kousky Ferda, pak přidal také něco ze svého repertoáru Tomík a poločas jsme hravě vyhráli 5:0. A to nebylo vše. Mačkali jsme soupeře před jejich brankou a nepustili je za půlku. Nejprve Pájovi neuznali rozhodčí gól, když na hřišti byl druhý balon, ale to nás neodradilo od náporu. Tlačili jsme a stříleli jednu branku za druhou. Nechápu, že ač dobrý gólman soupeře vydržel až do konce, asi bych to vzdal. Nakonec po krásných kombinacích a gólech Ferdy, Tomíka, Páji i Daníka se skóre zastavilo na čísle 11 a tak jsme s naprostým přehledem a klidem porazili našeho nejméně oblíbeného soupeře 11:0. A tak tedy pozor, Halda opět neinkasoval, kdy se tohle zastaví ....? A kdo vlastně na zápase chyběl?  :-)))

11   :   0   (5:0)

Góly: Tomík 3x, Ferda 3x, Pája 2x, David 2x, Daník

p.s. soupeř hrál celý zápas ve čtyřech v poli. :-) To ovšem nesnižuje naší naprostou suverenitu a jasnou převahu v tomto zápase. Prostě byl to kolotoč!