25. 6. 2009
11.kolo

Orosený paragraf vs XXX

Čtvrtek 25.6.2009 od 19:30 na TK Sparta

S tímto týmem jsme hráli ve kole na Podzim 2008 a vyhráli jsme 6:1, kdy Tomík předvedl svou OneManShow :-)

Sestava: Halda - Tomík, Daník, Pája, Láďa,Peťa,Zbyňa

Před zápasem jsem se bavil s kapitánem soupeře a on se ptal, že slyšel, že hrajeme hezký fotbal, proč se nám tak nedaří. Nedokázal jsem mu odpovědět, protože to sami nevíme. Hrajeme super fotbal, soupeře přehráváme, ale nedokážeme proměňovat šance. A toto jsme mu do puntíku ukázali v dnešním zápase. Začali jsme velice dobře, o5 tlakem. Vytvářeli si jednu gólovku za druhou a nic. Soupeř taky ukázal, že fotbal umí. Pak, cca ve 12.minutě vzal balon na své půlce Daník a šel směr brána, všichni se mu rozestoupili a tak Daník s přehledem zavěsil k levé tyči. Vypadalo to nadějně, ještě nadějněji to vypadalo po Tomíkově gólu na dva nula. Stále jsme pěkně kombinovali, ale gól jsme do půle nepřidali. Po půli soupeř začal více napadat, ale my jsme si stále vytvářeli spousty tutovek, ale vše vedle nebo do tyče, případně do brankáře, prostě smůla. A najednou soupeř z ojedinělého útoku snížil na 2:1. A už jsem cítil, že asi něco není dobře. Za chvíli soupeř srovnal a pak přidal třetí gól. To byla síla. Dostávali jsme se před branku a stříleli, ale vše jen do tyčí, to už snad není možné. Pak srovnal Pája na 3:3 a bylo o co hrát. Totálně jsme otevřeli hru a snažili se za každou cenu dát gól, ale ta branka už pro nás zůstala zakletá a když v poslední minutě soupeř dal do prázdné, nebylo už o čem. Prostě sestupujeme!!!!
Co k této sezoně dodat? V čem vězí náš neúspěch, když hrajeme hezký kombinační fotbal a soupeře přehráváme? Je to v koncovce!!! A v hřišti. Na TK Sparta jsme hráli v této sezoně celkem 6 zápasů a z toho jsme jeden vyhráli, jeden remizovali a 4 prohráli. Každopádně uvidíme jak se nám bude dařit v 7.lize, prostě musíme něco udělat s koncovkou.